KONST / Litografier / Färgetsning 4126366
nr 412 6366
Sandor Salzer
(f. 1945), Sverige
Färgetsning , salzer, 4/25, Komposition, 44 x 35
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 maj 2006
14/5 21:29:17
Sandor Salzer
Läs mer om Sandor Salzer